Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pyszków - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Tymienice

Tymienice(Pyszków + 24 km)

195 000 zł3 948 m² 49,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3948 m2 usytuowana w gminie Zduńska Wola - Tymienice. Szerokość frontu wynosi ok. 40 metrów, a długość ok.100 metrów. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zduńska Wola

Zduńska Wola(Pyszków + 23 km)

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1300 m2 na terenie Zduńskiej Woli. Teren ogrodzony z dwóch stron od strony sąsiadów. Szerokość działki około 20m. Grunt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Łaska

Łaska,Zduńska Wola(Pyszków + 23 km)

1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 24594m2. Położenie równoległe do ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli ze zjazdem drogą gruntową. Szerokość 28m i 55m, długość 440m. Urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Wygiełzów

Wygiełzów(Pyszków + 23 km)

58 000 zł1 461 m² 39,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1461 m , położona w gminie Zapolice, w miejscowości Wygiełzów. Działka ma wymiary 14 m na 100 m, co stwarza wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kliczków Mały

Kliczków Mały(Pyszków + 14 km)

270 000 zł1 300 m² 207,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z halą i budynkiem mieszkalnym - Kliczków Mały, gm. Brzeźnio Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 1300 m (13 arów) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Józefina

Józefina(Pyszków + 23 km)

260 000 zł25 450 m² 10,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 duże działki idealne dla osób szukających miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu. prowadzenia agroturystyki lub zwyczajnie chcących posiadać swój kawałek ziemi z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pstrokonie

Pstrokonie(Pyszków + 16 km)

59 900 zł652 m² 91,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlano-rekreacyjnej o powierzchni 652 m 2 w miejscowości Pstrokonie Ta działka to doskonała inwestycja dla osób poszukujących miejsca do stworzenia swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wygiełzów

Wygiełzów(Pyszków + 23 km)

39 000 zł1 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działek o łącznej powierzchni 1500 m 2 znajdujących się w miejscowości Wygiełzów gmina Zapolice Nieruchomość znajduję w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Zduńska Wola

Zduńska Wola(Pyszków + 23 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Paprotnia

Paprotnia(Pyszków + 21 km)

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Pyszków

Pyszków,łódzkie

110 000 zł15 139 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1,5139 ha położona w Pyszkowie gm. Brzeźnio. Działka podzielona geodezyjnie na pięć działek budowlanych z wz na budowę budynku mieszkalnego. Dojazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij